• (067)446-06-50 (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Екологічність канадського сайдингу

Висока якість канадського сайдинга безумовно доведено більше 50-роками його лідерства на світових ринках, мільйонами задоволених покупців, позитивними відгуками про технічні та експлуатаційні властивості канадського сайдинга багатотисячної армії монтажників і будівельників, які мають справу з цією продукцією.

Але зараз ми хочемо звернути Вашу увагу на екологічність даної продукції.

Загальновідомо, що питання екології у виробництві сайдінга і інших будівельних матеріалів на заводах в Канаді знаходиться під суворою постійним урядовим контролем. Два рази на рік без попереджень і офіційних повідомлень про свої наміри представники незалежних лабораторій VSI (Міжнародного Інституту вінілового сайдинга) проводять на підприємствах, які виробляють вироби з ПВХ, експертизу виробництва, якості сировини і готової продукції.

Контроль експертних комісій VSI величезне значення приділяє екології вінілової продукції, її впливу на навколишнє середовище і організм людини.

На офіційному сайті VSI публікується відмітка про минулу сертифікації. Компанія, яка не підтверджена сертифікацією VSI, не має права виробляти продукцію ПВХ в Канаді і реалізовувати її. У тому, що сайдинг канадських виробників Royal Building Products Inc. і Mitten Inc. відповідає цим найсуворішим вимогам можна переконатися на сайті VSI .

У виробництві сайдінга канадські виробники Genesis Collection (Royal Building Products Inc., Canada) і Oregon Pride (Mitten Inc., Canada) використовують ПВХ найвищої якості, додаючи в компаунд унікальні інгредієнти, в тому числі патентовані стабілізатори і модифікатори. При виготовленні канадського сайдинга категорично неприпустимо використання екологічно шкідливих речовин, зокрема цинку або олова.

Одним з обов'язкових інгредієнтів, що застосовуються у виробництві оригінального канадського сайдинга, є діоксид титану. Саме він відповідає за цветозащіту і пластичність сайдингу. Саме завдяки цьому компоненту канадський сайдинг не вигорає, не розтріскується на морозі і не втрачає свою форму при високих температурах під впливом сонячних променів. Пластифікатори, стабілізатори, зокрема діоксид титану - досить дороге задоволення. І, природно, для зниження собівартості багато виробників, продукція і виробництво яких не перебувають під таким суворим контролем, як фабрики, розташовані в Канаді, на цих інгредієнтів економлять. Просто не використовують їх, замінюючи дешевими компонентами (крейда, чорний вуглець, олово, свинець та ін.) Ці добавки погіршують фізичні властивості сайдингу і мають шкідливий вплив на людей і навколишнє середовище.

Висока якість канадського сайдинга є предметом заслуженої гордості його виробників (Royal Building Products, Mitten Inc.), які протягом півстоліття щорічно і щодня підтверджують його, щоб виконувати всі технологічні процеси і дотримуючись оригінальної рецептури в його виробництві.

Репутація канадського сайдинга є предметом пекучої заздрості всіх виробників сайдинга, які безсоромно посилаються на «канадські технології» своїх виробничих процесів і причетність до відомим канадським заводам, не маючи на те жодних підстав. Щоб уберегти себе від підробок, просто вимагайте у продавців і дилерів сертифікати походження і докази їхньої належності і причетності до відомим канадським брендам. Не вірте поширеній фразам про те, що «весь сайдинг однаковий»! Це зручна позиція недоброякісних продавців.

Нам всім знайоме почуття, коли в одному будинку відчуваєш себе добре і затишно, а з іншого хочеться бігти без оглядки. І йдеш звідти з хворою головою, подкашлівая або задихаючись. І, не дай Бог, це Ваш будинок. Зробіть правильний вибір на користь свого будинку. Він того вартий. А Ваш будинок віддячить Вас затишком, теплом і комфортом на довгі-довгі роки.

На всіх упаковках канадського сайдинга є маркування, що підтверджує, що сайдинг пройшов сертифікацію незалежної експертизи. Див. Фото.

  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
  • (067)446-06-50
    (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • 2024 © "ПЛАСТЕХ"