• (067)446-06-50 (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта

Монтаж сайдингу

Термін служби сайдинга буде саме таким, як обіцяв виробник, тільки при дотриманні трьох умов:

 • Сайдинг відрізняється високою якістю.
 • Строго дотримуються всі рекомендації по експлуатації сайдинга.
 • Монтаж сайдинга виконаний професійно, з дотриманням усіх існуючих правил, рекомендацій і норм.

І на останньому пункті зупинимося більш детально, так як саме неякісно виконаний монтаж сайдинга часто стає причиною передчасного руйнування матеріалу, а отже, витрат на ремонт.
Сайдинг: монтаж матеріалу повинен бути професійним

Є принаймні два варіанти того, як встановити сайдинг - монтаж, що виконується самостійно, або професійний монтаж сайдингу, тобто здійснений досвідченими майстрами.

Перевагою самостійного монтажу сайдингу є, безумовно, економічність, так як в цьому випадку покупець платить тільки за матеріал. Однак чи можна в цьому випадку гарантувати якість роботи і довговічність матеріалу?

Головним аргументом на користь того, щоб монтаж сайдингу довірити спеціалізованим компаніям, є, безумовно високий результат виконання цієї роботи. А отже - економія на подальшому ремонті, повторної обробки та способи їх усунення помилок неякісного монтажу сайдингу.
Де можна замовити послугу «Монтаж сайдингу»?
Співробітники компанії Пластех мають багатий досвід обробки різних об'єктів сайдингом, тому швидко, але найголовніше, якісно виконають монтаж сайдингу. При цьому будуть враховані всі нюанси цієї роботи, особливості конкретного виду сайдинга, рекомендації виробника.

Важливим є те, що компанія Пластех надає цілий комплекс послуг, які Вам можуть знадобитися при обробці будівлі сайдингом: ми продаємо сайдинг, монтаж матеріалу теж готові виконати наші майстри. Крім того, наша компанія здійснює проектування, розрахунки кількості необхідного матеріалу, а також консультує покупців з питань, так чи інакше пов'язаних з полем нашої діяльності. Таким чином, замовляючи монтаж сайдингу в компанії Пластех, Ви вирішуєте цілий комплекс завдань, що відносяться до покупки і монтажу сайдингу. А значить, співпраця з нашою компанією стає для Вас максимально продуктивним і приємним.
Тому рекомендуємо звернути Вашу увагу на пропонований нами сайдинг, монтаж пропонованого матеріалу. Умови співпраці максимально привабливі для клієнта
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
 • (067)446-06-50
  (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • 2024 © "ПЛАСТЕХ"