• (067)446-06-50 (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Рекомендації по догляду

Від інших типів панелей зовнішнього облицювання, званих терміном "сайдинг", привабливий і практичний вініловий сайдинг відрізняється крайньою невибагливістю в експлуатації і вимагає нескладного догляду.

Без останнього умови не обійтися, періодичний догляд обов'язковий, оскільки під час експлуатації вініловий сайдинг постійно піддається різним впливам навколишнього середовища. Догляд за вініловим сайдингом не займе у Вас багато часу, а результатом буде чудовий зовнішній вигляд облицювального покриття.

Как следует мыть виниловый сайдинг?
Дуже швидко очистити вініловий сайдинг від забруднень можна, просто вимивши його водою за допомогою шланга. Ділянки особливо сильних забруднень оттираются м'якою щіткою або ганчіркою. Для найкращого ефекту можна застосувати спеціальний миючий розчин, для якого в 4-х літрах води розводять одну частину будь-якого прального порошку і трісодіум фосфат (Soilax, наприклад) в кількості 2-х частин.
Проблема появи плям цвілі на вініловий сайдинг іноді може виникати в регіонах з високою атмосферної вологістю. Усунути сліди цвілі на сайдинг можна за допомогою вищезгаданого миючого розчину, в якому 1 літр води замінюють на такий же обсяг 5% розчину натрію гідрохлориду (Clorox і його аналоги).
Чистка вінілового сайдинга
Засоби для виведення плям і чистячі порошки з абразивними частинками (Ajax, Comet та інші) не шкодять вінілового сайдингу. Навіть викликані ними подряпини і шорсткості на панелях сайдінга вже з відстані кількох метрів абсолютно непомітні.

Чистячі порошки слід наносити на вологу поверхню панелей і залишати не довше, ніж на кілька хвилин. Потім поверхню панелей слід ретельно промити водою від залишків миючих засобів.
Будьте обережні!
Поверхні вінілових панелей можуть сильно постраждати від контакту з активними речовинами, що містять чистий хлор і органічні розчинники. Категорично неприпустимий контакт вінілового сайдинга зі всілякими розчинниками, рідинами для зняття лаку, засобами для полірування меблевих виробів та засобами для знежирення поверхонь.
  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
  • (067)446-06-50
    (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • 2024 © "ПЛАСТЕХ"