• (067)446-06-50 (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Тестування сайдингу на якість

Найпоширеніша фраза, яку можна почути від недобросовісних продавців будівельних матеріалів: «Весь сайдинг однаковий. Навіщо платити більше? »

Якщо це дійсно так, чому ж тоді ці ж самі продавці приписують своїй «якісної» продукції «канадські технології», «німецька якість» та інші придумані, але не відповідають істині характеристики? Чому з гордістю не розповідають де саме, з якої сировини і за якою рецептурою проводиться їх «однаково хороший» сайдинг.

Мабуть, саме тому вони цього не роблять, що не весь сайдинг однаково гарний.

Вже більше 10 років компанія ПЛАСТЕХ є ексклюзивним постачальником канадського сайдинга в Україні. Торгові марки канадських виробників Mitten Inc., Royal Building Products, Novik Inc. заслужили високу репутацію в світі і добре відомі українським покупцям.

Вся продукція канадських виробників сайдинга ПВХ щорічно проходить незалежну експертизу Міжнародного Інституту Вінілового сайдингу (VSI), підтверджуючи якість і відповідність високим вимогам екології, міцності і стійкості кольору ASTMD3679, ASTMD7254.

Наша компанія вирішила провести власне незалежне тестування продукції різних виробників. Даним тестом ми хочемо показати наскільки міцний сайдинг, наскільки він стійкий до впливу зовнішнього середовища і природних факторів (вітер, мороз, град та ін.).

Отже, взявши кілька зразків сайдинг-панелей різних виробників ми по черзі протестували їх за допомогою спеціального приладу на опір силі удару, нанесеного з певною силою. (Даний прилад застосовують виробники сайдинга для підтвердження міцності і відсутності крихкості своєї продукції.)

Якщо від точкового удару даного приладу «хороший» сайдинг розлітається на друзки, подібно скляному виробу, наскільки він хороший для Вашого будинку.

Фото докладаємо. Робіть висновки!

  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
  • (067)446-06-50
    (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • 2024 © "ПЛАСТЕХ"