• (067)446-06-50 (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Exteria Building Products

В асортименті продукції пропонованої компанією Пластех під торговою маркою Exteria Building Products (USA):


Заснована в 1978 році у Флориді, США, компанія Nailite International, а нині Exteria Building Products www.exteriabp.com першої в світі, застосувала технологію виробництва полімерних фасадних матеріалів візуально автентичних натуральним і до сих пір є безперечним лідером у виробництві цих матеріалів. Продукція, компанією Exteria Building Products матеріали володіють високою якістю, що характеризується особливою міцністю, довговічністю і ідеальної схожістю з природними матеріалами. Панелі Nailite - Exteria стійкі до атмосферного впливу і прекрасно витримують випробування часом. Exteria Building Products гарантує збереження всіх експлуатаційних властивостей протягом 25 років, а розрахунковий термін служби складає 50 років!

Щоб достеменно скопіювати натуральну облицювання кедром або природним сланцем при виробництві облицювальних панелей Nailite - Exteria як шаблони використовуються природні матеріали. Саме тому облицювальні панелі Nailite - Exteria надзвичайно реалістично копіюють природну облицювання. Різноманітність колірних рішень від легких відтінків до темних, від витончено пастельних до дивно яскравим, включаючи гаму «штучного постарених» матеріалів, задовольнять найвишуканіший смак.

Облицювальні панелі Nailite - Exteria можуть бути використані не тільки для повної облицювання будівлі, але і в якості оформлення окремих фрагментів будівлі - для облицювання фундаменту, якісним сайдингом, або як доповнення до традиційного вінілового сайдингу.

Панелі Nailite чудово поєднують в собі невелику вагу, менше 5 кг / м ?, і високу міцність - основу матеріалу становить високоміцний полімер - пропілен. Мала вага панелей не створює додаткове навантаження на фундамент будівлі, що робить їх універсальним засобом для оновлення фасадів вже побудованих будівель, висока міцність дозволяє протистояти будь-яких погодних умов.


Панелі Nailite - Exteria захищають будови від комах і агресивного впливу навколишнього середовища, витримують багаторазові перепади температур, не змінюючи своїх функціональних властивостей. Вони можуть встановлюватися на будь-які будівельні поверхні завдяки надійній і оригінальній системі кріплення з шипів і затискачів, що робить процес облицювання швидким і легким. Система монтажу панелей дозволяє виробляти їх нарощування і стяжку. Панелі Nailite - Exteria застосовні в будь-яких кліматичних умовах. Монтаж здійснюється «сухим» способом без використання будівельних сумішей, піску і цементу, що дозволяє проводити роботи незалежно від пори року і температури довкілля.

Облицювання з панелей Nailite - Exteria не тільки створює неповторний і оригінальний образ власного будинку, але і захищають будівлю від руйнівного впливу навколишнього середовища, а також сприяють природної вентиляції фасаду

Крім цього, до незаперечних переваг панелей Nailite - Exteria слід віднести їх абсолютну екологічність і тривалий термін служби.

Виробничий процес панелей Nailite - Exteria на всіх стадіях контролюється на предмет відповідності жорстким стандартам ASTM, застосовуваним в США. За якістю готової продукції стежить Інститут Вінілового Сайдінга (VSI, http://www.vinylsiding.org), членом якого є компанія «Exteria ™».

Якщо Вам необхідно оновити або облаштувати фасад і хочеться чогось оригінального, але немає можливості або бажання витрачати на це багато коштів, то облицювальні панелі Nailite - Exteria - правильний вибір!

  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
  • (067)446-06-50
    (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • 2024 © "ПЛАСТЕХ"