• (067)446-06-50 (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Mitten Inc. Canada

В асортименті продукції пропонованої компанією Пластех під торговою маркою Mitten Inc. (Canada):


Ваша разова інвестиція на все життя!

Сайдинг Mitten виробляється канадською компанією Mitten Inc. з 1959 року і прекрасно зарекомендував себе по всьому світу.

Сайдинг Mitten надійний в будь-яких кліматичних умовах, географія його використання включає в себе Америку, Європу, Австралію, Росію, Україну. Сайдинг легко встановлюється, не вимагає особливих витрат і зусиль в обслуговуванні.

Фахівці лабораторії Mitten Inc. здійснюють тестування продуктів на всьому протязі виробничого процесу сайдингу: від етапу під готування сировини до тестування готової продукції. Компанія Mitten Inc. є членом Інституту Вінілового Сайдінга (VSI), що об'єднує найбільших виробників сайдинга всього світу, тому весь виробничий процес строго сертифікований, а якість продукції перевіряється відповідно до прийнятих нормативів не тільки самою компанією Mitten Inc., а й тестовою лабораторією VSI.

Всі вироби Mitten Inc. виробляються з сировини найвищої якості. Готова продукція постійно піддається суворим випробуванням і тестам, які за своїми параметрами перевершують прийняті стандарти на ударостійкість і термостійкість. На весь сайдинг Mitten поширюється довічна гарантія. Вона гарантує клієнтам відсутність розшаровування, здуття, облітання і будь-яких інших дефектів матеріалу.


Сайдинг Mitten - це високоякісний інноваційний продукт, який відповідає всім найвищим вимогам споживачів. Вибираючи сайдинг Mitten, Ви, незмінно, підтверджуєте для себе гасло компанії Mitten Inc., що це разова інвестиція на все життя!

  • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
  • (067)446-06-50
    (095)619-43-71
  • plastech.kiev@gmail.com
  • 2024 © "ПЛАСТЕХ"