• (067)446-06-50 (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Novik Incoprotated

В асортименті продукції пропонованої компанією Пластех під торговою маркою Novik (Canada):


Ласкаво просимо в чарівний світ полімерного сайдінга. Компанія Novik Inc. є визнаним світовим лідером у розробці і виробництві фасадних матеріалів з використанням новітніх технологій модернізованих сополімерів. У лабораторіях і виробничих цехах Novik Inc. щороку створюють нові види полімерних облицювальних плит, за допомогою яких Ви можете втілити в життя найфантастичніші проекти, поєднуючи різні матеріали ще вчора недоступні Вашому будинку з цілого ряду причин:

 • Висока ціна оригінальних облицювальних матеріалів (натурального каменю, облицювальної цегли)
 • Складність обробки і подальшого догляду (натуральне дерево, штукатурки, деревна кора)
 • Проблеми фінішної обробки фасаду, велику вагу, який стіни Вашого будинку просто фізично не винесуть.
 • Регулярна анітігрібковая обробка.
Цей список можна продовжувати. Але до чого? Завдяки інновації в полімерах продукція заводу Novik Inc. вже сьогодні допоможе Вам вирішити всі проблеми, пов'язані з фінішною обробкою нового будинку або ремонтом і реконструкцією старої споруди, надавши Вашому будинку незабутній, вишуканий і престижний вид.Полімерний сайдинг торгової марки Novik - це не просто будівельний матеріал це нові можливості, які Ви можете подарувати Вашому будинку. Це світогляд. Це високе мистецтво сайдингу, що дозволяє реалізувати Ваші проекти, створені на папері талановитими архітекторами і дизайнерами, але до сих пір недоступні через відсутність відповідних матеріалів, здатних вирішити здавалося б нерозв'язні проблеми. На всі Ваші питання Вам допоможуть знайти відповідь сайдинг панелі Novik.

Сайдинг панелі Novik вже багато років використовуються для зовнішнього облицювання фасадів. Вони відрізняються прекрасною стійкістю до атмосферних впливів і тривалим терміном експлуатації (завод Novik Inc. надає довічну гарантію на всю свою продукцію). Панелі Novik імітують натуральні матеріали (тесаний камінь, облицювальна цегла, кедрова дошка, колота тріска, дикий камінь). Глибока фактура, яка відображає красу натуральних матеріалів, величезна кількість квітів і відтінків міцність цього полімерного матеріалу (товщина до 3,5 мм) роблять його воістину незамінним помічником в ремонтно-будівельної епопеї, з якою рано чи пізно стикається кожен щасливий володар власного будинку. Панелі полімерного сайдінга Novik захищені від ураження грибками і комахами, чудово витримують перепади температур, відрізняються вологостійкістю. Вони надійно захистять Ваш будинок від несприятливого впливу навколишнього середовища. Невеликий коефіцієнт теплового розширення дозволяє використовувати цей облицювальний матеріал в різних кліматичних умовах, при великих перепадах температур (+50; -60), а спеціальні монтажні позначки на тильній стороні панелі полегшують монтаж і роблять його можливим практично в будь-який час року.

Є можливість виділити за допомогою полімерного сайдінга Novik окремі архітектурні деталі (цоколь, мансарди, камінні труби, квітники, сходи, балкони).

Широкий асортимент і цікаві дизайнерські рішення, втілені в продукції Novik Inc., дозволяють створити будь-який стиль, використовуючи однорідні панелі, поєднуючи контрастні кольори або різні види сайдингу.

Приєднуйтесь, господа !!!


Ми пропонуємо Вашій увазі полімерний сайдинг Novik виробництва канадського заводу Novik Inc.
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
 • (067)446-06-50
  (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • 2024 © "ПЛАСТЕХ"