• (067)446-06-50 (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Інструкція з монтажу

Технологія монтажу для всіх виробів однакова. ( Зображення можуть відрізняться від вироби, що знаходиться в коробці ).

1. Встановіть початкову смугу в найнижчій точці конструкції. Вона обов'язково повинна бути встановлена рівно. Закріпіть смугу через кожні 30,5 см (див. Риc. 1) Ми рекомендуємо оцинкований покрівельний цвях, який увійде в елемент дерев'яного каркаса на 3,8 см.

рис. 1

Вибираючи довжину оцинкованого покрівельного цвяха, враховуєте товщину обрешітки. При кріпленні на кладку іспользьзуйте кріпильні гвинти-саморізи Тарсоп 4,1625 мм з плоскоконіческой головкою, які повинні увійти в кладку на 2,54 мм. При виборі довжини такого крепедного гвинта враховуйте товщину нанесеного на кладку ізоляційного матеріалу.

рис. 2a

2. На кожному розі стіни встановіть вертикальне підставу куточка А. Залиште між підставою куточка А і початкової смугою У зазор близько 12,7 мм. (див. Рис. 2а). Якщо криється тільки одна секція стіни, завершите обробку вертикальним J-подібним обрамленням.

рис. 2b

рис. 2c

3. Завжди рухайтеся зліва направо і від нижньої точки вгору. Відріжте панель з лівого краю по прямій лінії (див. Рис. 2b). Коли ви починаєте розмітку, настійно рекомендуємо враховувати довжину стіни, щоб в кінці у вас не залишився незакритим невеликий шматок стіни. Вставте панель в початкову смугу і перевірте, щоб всі гачки на нижньому краю панелі встали на місце. Насуньте панель на підставу куточка і залиште зазор 4,7625 мм на можливе розширення панелі. Закріпіть мінімум п'ять точок на кріпильної планки. Залиште між обшивкою і деталями кріплення зазор 0,8 мм. Встановивши всі панелі в правильно положення, закріпіть їх в центральних отворах, забезпечивши рівне розширення або стиснення з кожного боку (див. Рис. 2c).
Примітка: якщо панель обрізана, потрібно зробити нову центральнцю точку, проколів отвір діаментром 4,7625 мм на тій же висоті, що і довгасті кріпильні отвори.

4. Продовжуйте перший ряд, прикріплюючи гачки, що знаходяться на нижньому горизонтальному краю кожної панелі (див. Рис. 3a) до початкової смузі і насуваючи панель на попередню(см. рис. 3b).

рис. 3a

рис. 3b

Важливо: Для розширення / стиснення: На верхньому правому куті панелі є покажчик температурного графіка, який показує, який зазор необхідно залишити між панелями в залежності від навколишньої температури в момент утсановкі.

5. Перед тим, як перейти до наступного ряду, перевірте, щоб висота куточка була такою ж, як висота панелі. Переконайтеся, що розчинні лінії збігаються. Закріпивши всі ряди панелей, замкніть куточки на підставі. Якщо ви працюєте з панелями під камінь, розчинні лінії, як правило, не збігаються, тому вирівняйте найнижчий камінь. При роботі з панелями під тесаний камінь верхній куточок вище панелі на 9,525 мм. При необхідності відрегулюйте висоту підстави куточка (см. рис. 4).

рис. 4

6. Встановіть наступне підставу для куточків, рухаючи його до тих пір, поки воно не обіпреться на нижню підставу (см. рис. 5).

рис. 5

Продовжуйте монтувати цей ряд і наступні ряди, повторюючи операції 3-6 і перевіряючи, щоб в кожному ряду висота куточків збігалася з висотою панелей. Рекомендується спочатку закінчити одну стіну, а потім починати іншу. Щоб вертикальні шви панелей на двох горизонтальних рядах не збігалися, починайте наступний ряд панелей, відступивши на 20 см від початкової точки попереднього ряду. Розташовуйте вертикальні шви або стики панелей в шаховому порядку по рядах.

7. 3акончів облицювання всіх стін, зафіксуйте кутові фасади на підставах (см. рис. 6).

рис. 6

Загальна інформація:


 • Використовуючи J-образні профілі (наприклад, для обведення вікон), завжди залишайте зазор 4,1625 мм між профілем і панеллю.
 • Якщо необхідно зафіксувати обшивку цвяхи не через довгасте кріпильний отвір, а в який-небудь прихованої точці панелі, просвердлите отвір діаметром більше діаметра цвяха, але менше діаметра його капелюшки, щоб передбачити можливість розширення або стиснення.
 • Дані панелі можна використовувати в приміщеннях, але не можна встановлювати поряд з джерелом тепла (каміном, піччю і т.д.).
 • Завжди працюйте на рівні пояса, щоб можна було подивитися на зворотному боці панелі, встали чи на місце всі гачки.
 • Чи не кріпіть арматуру прямо на обшивку. Кріпильні деталі повинні встановлюватися на тверду поверхню.
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
 • (067)446-06-50
  (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • 2024 © "ПЛАСТЕХ"