• (067)446-06-50 (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
Карта
Royal Bulding Products

В асортименті продукції пропонованої компанією Пластех під торговою маркою Royal Building Products (Canada):


Вініловий сайдинг є на сьогоднішній день одними з фаворитів будівельної індустрії. Це не дивно - застосування новітніх високотехнологічних матеріалів, таких як сайдинг, фасадні панелі, дозволяє власникам приватних будинків і котеджів ефективно і швидко вирішити проблему обробки фасаду, захистити свій будинок від енерговитрат, долучитися до європейського стилю життя і продемонструвати свій соціальний статус.

Канадська компанія Royal Building Products з середини минулого століття є визнаним лідером у сфері виробництва вінілового сайдинга, а оригінальний канадський сайдинг Royal (завод Roytec) є сайдингом №1 в світі і відповідає міжнародним стандартам якості ASTM D3679, що є єдиним стандартом в індустрії вінілового сайдинга.

Що ж дозволяє компанії Royal Building Products бути впевненою в своїй продукції? Це в першу чергу якість і контроль. Виробництво сайдингу на канадському заводі Roytec відбувається під постійним контролем сучасного комп'ютерного обладнання, яке стежить за точним виконанням норм і дозувань. Завдяки цьому стабільність якості сайдинга залишається незмінною. Компанія Royal Building Products була однією з перших, хто став здійснювати процес додавання в сировину барвника за допомогою електронного обладнання. Завдяки цьому досягається однорідність фарбування і незмінна яскравість кольору протягом усього терміну служби готової продукції. Комп'ютерний контроль дозволяє також гарантувати стабільність геометричних показників кожної випущеної панелі. Оскільки компанія Royal (Канада) є членом Інституту вінілового сайдинга, то її продукція регулярно піддається перевірці в незалежних лабораторіях на предмет відповідності виробничим і експлуатаційним стандартам. Крім усього іншого внутрішня лабораторія два рази в день проводить тести випадково відібраних з виробничої лінії зразків продукції.

Склад для виробництва атмосферостійких профільних систем ПВХ отриманий компанією Royal (Канада) разом з власної стабілізаційної системою. У цьому складі використовується тільки найбільш чиста сировина, яке багато разів проходить тестування на відповідність нормам і вимогам заводу. Для виробництва вінілового сайдинга Royal (Канада) використовуються також додаткові інгредієнти, розробка яких є унікальним запатентованим винаходом технологів компанії - модифікатори пластичності і стабілізатори. Дані матеріали дозволяють створити надійний, міцний і стійкий до неблагопріятнім зовнішніх впливів продукт. Продукція компанії Royal (Канада) Genesis легко перемагає головних супротивників вінілового сайдинга - ультрафіолетове випромінювання і перепади температур.

Завдяки унікальним складовим зовнішня поверхня готового сайдингу Royal повністю повторює текстуру пофарбованого дерева, а завдяки ідеальнойгеометріі панелей при монтажі стики між панелями практично непомітні.

Технічні характеристики сайдинга Royal (Канада) перевищують на 150% вимоги суворих стандартів США і Канади.
У порівнянні з сайдингом інших виробників, вініловий сайдинг Royal відрізняється:
 • Якістю - компанія Royal Building Products (Канада) надає більше 50 років гарантії на свою продукцію;
 • Високими технологіями - в провадженні сайдингу Royal застосовують складну технологію коекструзії, використовують ПВХ найвищої якості, додаючи в компаунд унікальні інгредієнти, в тому числі патентовані стабілізатори і модифікатори, що дозволяє домогтися міцності матеріалу і його стійкості до природних умов (+50 -50);
 • Надійністю - під впливом відкритого полум'я він плавиться, але не підтримує горіння і не виділяє токсичні речовини;
 • Оригінальним дизайном - відрізняється чіткими лініями і ідеальною геометрією деталей, колірна гамма задовольнить найвишуканіший смак;
 • Практичністю - матеріал не боїться води, грибка і комах, стійкий до несприятливих погодних умов - не лущиться і не тріскається на сонці, не міняє з роками колір;
Сайдинг Royal (Канада) є ідеальним фасадним матеріалом для обробки нових та реставрації старих будинків.
 • Київська обл., Бориспільський р-н, с. Петропавлівське, вул. Садова, 1
 • (067)446-06-50
  (095)619-43-71
 • plastech.kiev@gmail.com
 • 2024 © "ПЛАСТЕХ"